Продавець ТОВ "СПЕЦТЕХСЕРВИС+" розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
47 відгуків
ТОВ "СПЕЦТЕХСЕРВИС+"
+380 (98) 709-80-08
+380 (73) 709-80-08
+380 (68) 709-80-08

Компанія "СПЕЦТЕХСЕРВІС+" - відновлення зношених отворів на спецтехніки JCB, CAT, KOMATSU і іншої вантажної , будівельної техніки.

Компанія "СПЕЦТЕХСЕРВІС+" - відновлення зношених отворів на спецтехніки JCB ,CAT ,KOMATSU і іншої вантажної , будівельної техніки.

Отвори це звичайні механічні конструкції, які можна знайти на великій кількості механічного обладнання, такому як екскаватори JCB ,CAT ,KOMATSU тощо . Отвори можуть використовуватися для різних цілей, наприклад, для установки вала або штифта для освіти шарніра. Навіть циліндри двигуна можна розглядати як отвори.

Широко відомо, що отвори мають тенденцію зношуватися і пошкоджуватися при нормальному використанні або при особливо інтенсивних зусиль. На бічній стінці отвори можуть утворитися тріщини, що може порушити конструктивну цілісність обладнання або його частини.

Для ремонту отвори зазвичай доступні різні методи, включаючи розточування та зварювання. Для виконання цих операцій може використовуватися переносний свердлильно-зварювальний апарат. Цей верстат дозволяє користувачеві поперемінно виконувати розточувальні та зварювальні операції на одній і тієї ж деталі. Цей тип верстата особливо корисний для ремонту отворів на великих одиницях обладнання, які було б важко або навіть неможливо перемістити і встановити на стандартний верстат, тому що переносний свердлильно-зварювальний верстат може бути встановлений безпосередньо на деталі для ремонту.

Портативний свердлильно-зварювальний апарат зазвичай містить вал, який аксіально входить в зачеплення з отвором, і інструмент, встановлений на валу для виконання операції розточування і чи зварювання. Також може бути передбачений механізм подачі для переміщення валу в осьовому напрямку вздовж певної довжини внутрішньої стінки каналу. Під час роботи верстата вал також обертається, щоб інструмент міг рухатися по коловій траєкторії до внутрішньої стінки.

Однак вал зазвичай не обертається з однаковою швидкістю під час зварювання і під час розточування.

Во время растачивания вал вращается с относительно высокой скоростью и с определенным крутящим моментом, чтобы позволить буровому инструменту проникнуть во внутреннюю стенку отверстия. Для обеспечения желаемой скорости и крутящего момента обычно используется гидравлический двигатель для вращения вала во время бурения.

Во время сварки вал вращается с относительно низкой скоростью и требует небольшого крутящего момента, если вообще требует, но обычно требует, чтобы скорость вращения вала была установлена ​​с относительно более высокой точностью, чем во время расточки.

Наш сайт : https://stservices.com.ua/servis.html

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner